Kohaletoimetamine

Endless Jewelry e-poest ostes on Teil järgmised võimalused kuidas kaup kätte saada:*

 

  1. Itella SmartPOST pakiautomaat (2,70€)
  2. Omniva pakiautomaat (3€)
  3. Tulen ise järele (tasuta)

 

*NB! Tasuta transport Eesti-siseselt kui ostusumma ületab 69 eurot.

 

Endless Jewelry e-poest ostetud Tooted komplekteeritakse peale tellimuse esitamist ja kogu mahus makse laekumist Müüja (Rischmann OÜ) kontole. Eestis jõuab sooritatud ost Kliendini 2-6 tööpäeva jooksul. Baltikumis jõuab kaup Kliendini 3-8 tööpäeva jooksul. Tasuta transport kehtib Eesti-siseselt kui ostusumma ületab 69 eurot.

 

Kui Klient on valinud kaubale ise järgi minna, Endless Jewelry kauplusesse, teavitatakse Klienti SMS-i või e-maili teel peale kauba komplekteerimist.

 

Tellitud Tooted peaksid olema tarnitud kinnises ja terves pakendis. Kui pakend on transpordil saanud viga, tuleb Kliendil sellest koheselt teavitada Müüjat e-posti aadressil ulemiste@endless.ee

 

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Endless Jewelry ei vastuta Toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

 

Kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud pakiautomaati.