Tellimine ja makseviisid

E-poes on lai valik Endless Jewelry ehteid. Ehted on e-poes jagatud kollektsioonideks ja need omakorda erinevateks toodeteks. Selleks, et leida kiiresti enda lemmiktooted, aitavad Teid tootegruppide juures olevad filtrid.


E-poest ostmiseks soovitame registreerida oma isiklik konto, et saada osa püsikliendi soodustustest ja muudest hüvedest. Samas saab poest teha ostu ka külalisena, ilma isiklikku kontot loomata.

 

Kuidas tellida ja sooritada e-poest ost:

  1. Kauba tellimiseks valige e-poest endale meelepärased ehted, kogus ning lisage need „ostukorvi“. Ostukorvi lisatud tooted ei kohusta veel ostma aga on kuni tellimuse kinnitamiseni kättesaadavad ka teistele klientidele.
  2. Kui valikud on tehtud, siis klikkige e-poe päises olevale nupule „Ostukorv“. Ostukorvi sirvides saate veelkord üle kontrollida selle sisu ja teha vajalikud muudatused. Näiteks, saate lisada uusi tooteid, vahetada juba valituid, eemaldada mittevajalik, muuta kogust jms. Kindlasti kontrollige muuhulgas üle käevõrude ja kaelakeede pikkused.
  3. Seejärel on Teil valik „Mida Te soovite järgmisena teha?“ Siin saate kasutada sooduskoodi ja/või kinkekaarti juhul kui need on Teil olemas.
  4. E-poes müügil olev kaup toimetatakse Teieni posti kaudu. Samuti on Teil võimalik kaubale ise järgi minna Endless Jewelry kauplusesse või postkontorisse. Sobiva valiku saate teha nupu alt „Hinnake makse ja kohaletoimetuskulusid“. Transpordi tasu lisatakse automaatselt Teie „Ostukorvi“ summale. NB! Tarneks vajalike andmete sisestamisel olge väga tähelepanelik, et sisestatud info oleks õige ja piisav.
  5. Tellimuse lõplikuks vormistamiseks klikkige nupul „Vormista tellimus“. Enne tasumist tutvuge hoolikalt meie „Müügitingimustega“ ja kinnitage, et olete tingimustega nõus.
  6. Kauba eest tasumiseks valige sobiv makseviis kasutades pangalinki ja/või krediitkaarti. Kasutades pangalinki, vajutage peale makse kinnitamist kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“, et kogu vajalik info jõuaks meieni.
  7. Nüüd on valitud ehted Teie jaoks broneeritud. Tellimuse kinnitus laekub sisestatud e-posti aadressile. Kaup komplekteeritakse ja saadetakse teele.